İnsan Kaynakları Politikamız

CEY Savunma’da kuruluş aşamasından itibaren en fazla önem verilen konulardan birisi sahip olduğu en önemli değer olan insan kaynağıdır. Bu kapsamda oluşturulan İnsan Kaynakları politikası temel olarak çalışmaların temel iş ve meslek etiğine uygun olarak gerçekleştirildiği, kurumsal hedeflerle kişisel hedeflerin örtüştürüldüğü, çalışanların gelişimi ve sürekli öğrenmeye dayalı bir yapı üzerine kurgulanmıştır.

Özgün ve fark yaratan teknolojilerin üretilebilmesi için çalışanların yetkinliklerinin doğru bir biçimde değerlendirilmesi ve azami etkinlikte çalışmalarının sağlanması hedeflenmektedir. Bu amaçla uygun çalışma koşulları sağlanmakta ve şirket içinde yaratıcılık ve inisiyatif kullanma teşvik edilmektedir.Yazılım Mühendisi


Üniversitelerin mühendislik (tercihen Bilgisayar veya Elektronik) bölümlerinden mezun, Windows/Linux, C++/Java gibi farklı ortamlarda yazılım geliştirebilecek, takım çalışmasına uygun, askerlikle ilişiği olmayan, iyi derece İngilizce dil bilgisine sahip Yazılım Mühendisleri arıyoruz. İlgi duyan adaylar kısa özgeçmişleri ile birlikte ik@ceysavunma.com adresine başvurabilirler.

Uzun Dönem Stajyer


Üniversitelerin bilgisayar, yazılım veya bilişimle ilgili bölümlerinde eğitimlerine devam eden, tercihen 3. sınıf eğitimini tamamlamış, uzun dönem (3 veya 4 ay) staj yapabilecek stajyerler arıyoruz. Yazılım geliştirme alanında görev alacak stajyer adaylarının kısa özgeçmişleri ile birlikte ik@ceysavunma.com adresine başvurmaları gerekmektedir.